FaceBook  Twitter  

Госпоѓа Клуни повторно брилјираше ...

Амал Клуни во фантастична комбинација за која сме сигурни дека ќе ве освои на прв поглед. Таа се прошета низ улиците на Големото јаболко во совршено есенско издание составено од различни дезени и материјали во кое главниот збор го имаат цветниот капут и кратките панталони со впечатлив каро дезен. Станува збор за парчиња со потписот на еден од нејзините омилени брендови „Altuzarra“ со кои адвокатката ни го покажа својот одличен талент кога е нејзиниот личен стил во прашање. Комбинацијата е заокружена со интересна црна блуза, стејтмент салонки, мачкести очила за сонце со темни стакла и голема чанта во нежна розова боја со која дополнително ја подигна оваа прекрасна комбинација.

 

GET THE LOOK

Па, кое од овие есенски парчиња од „Altuzarra“ ви се допаѓа најмногу? Напишете го вашето мислење во коментарите ...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Гостилница Лезет се наоѓа во центарот на Скопје.
Само 6 км од Маврово ски-центарот овој хотел е сместен во националниот парк, со поглед на Мавровско Езеро. ...
Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...
Добродојдовте во топлиот и посебен амбиент на "Плаза Де Торос"