FaceBook  Twitter  

Познатите холивудски дами во прекрасни гламурозни изданија на црвениот килим на доделувањето на Еми наградите.

Бројни познати актери се појавија на црвениот килим на наградите кои веќе одамна преставуваат вистински пандан на филмските Оскари. Сепак, апсолутен победник на доделувањето беше популарната серија „ Game of thrones, “ која веќе втора година по ред е прогласена за најдобра драмска серија во Светата шума.

Покрај оваа награда која можеби е и најважната, оваа драма освои уште 14 други награди со што стана најнаградуваната серија во историјата на Еми наградите.

Но, овој настан за нас не е интересен само заради доделувањето на наградите, туку и по прекрасните креации на познатите дами.

Имено, овој пат најмногу прашина подигна прекрасната Емили Ратајковски која на црвениот килим се прошета во прекрасна креација од Зак Позен, како и „ветеранките“ Софија Вегара и Хајди Клум кои на сите ни одржаа лекција по сексапил.

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Duvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот. ...
Ресторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера. ...
Лоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува. ...
Хотел "Флеманго" е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири везди. ...
Хотел-вила со три ѕвезди сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од цен­тарот на градот. ...