FaceBook  Twitter  

Оливија Палермо во фантастично издание на ревијата на „Tibi“!

Погледнете ја оваа шик комбинација на познатата трендсетерка. Прекрасна блуза со спуштени раменици и елегантно, модерно и женствено здолниште во популарната бургудни боја. И двете парчиња се со етикета од „Tibi“ додека целата комбинација е подигната со шик сандали кои секоја девојка би посакала да ги има во своите плакари.

Трендови за есен 2016 – бургунди боја од глава до пети »

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Оливија?

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
Лоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува. ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Хотелот “Континентал” е најголемиот хотел во Скопје, познат по своето долгогодишно искуство и традиција . ...