Оливија Палермо во фантастично издание на ревијата на „Tibi“!

Погледнете ја оваа шик комбинација на познатата трендсетерка. Прекрасна блуза со спуштени раменици и елегантно, модерно и женствено здолниште во популарната бургудни боја. И двете парчиња се со етикета од „Tibi“ додека целата комбинација е подигната со шик сандали кои секоја девојка би посакала да ги има во своите плакари.

Трендови за есен 2016 – бургунди боја од глава до пети »

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Оливија?

види повеќе »

Booking.com