Ким Кардашијан откако се врати од одморот во Костарика најпрво вечераше со својот сопруг а потоа замина на шопинг.

Read more...

Овие фармерки би можеле да бидат следниот тренд на модната сцена

Read more...

Памела Андерсон повеќе не носи само длабоки деколтеа и кратки фустани

Read more...

Нема сомнеж дека таа е една од најубавите жени на целиот свет и дека нејзината убавина и сексапил не стареат!

Read more...

И додека некои медиуми анализираат каков ќе биде Доналд Трамп како претседател, модните магазини се занимаваат со нешто друго – облекувањето и стилот на новата Прва дама на Америка.

Read more...

Поранешната Плејбој зајачица Викторија Силвстет и Меланија Трамп се познаваат уште од времето кога биле на почетокот на своите кариери како модели.

Read more...


Меланија изгледа прекрасно во ова издание!

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Хотел РУССИА е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири ѕвезди. ...
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...
Ресторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера. ...
Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.