ban2

Црно белите комбинации никогаш не излегуваат од мода и можете да ги носите скоро во секоја пригода - на работа, во школо, на кафе со пријателките, па дури и во вечерни пригоди.

Read more...

Новата модна заповед вели дека сивата боја е еден од водечките трендови и дека можеме да ја носиме со се оваа сезона!

Read more...

Ролка во металик нијанса е одлична креативна вежба да го ускладите вашиот стил и да го избалансирате горниот дел со вашето здолниште.

Read more...

Полека привршуваме со првиот месец во новата година, што значи дека веќе сме ги поставиле целите кои што треба да ги исполниме оваа година.

Read more...

Црната боја е секогаш актуелна и е една од најмоќните бои без разлика за која сезона станува збор, а овие дами знаат како да ја носат.

Read more...

Кој вели дека ладното време може да не запре да носиме сукњи?

Read more...

Поразговаравме со неколку од нашите омилени македонски блогерки за тоа која е нивната идеална комбинација за претстојната новогодишна ноќ.

Read more...

И покрај тоа што сме љубителки на високи потпетици мораме да признаеме дека патиките ни се исто толку омилени, а тоа особено важи за деновите кога сакаме да си ги одмориме нозете од високите чизми.

Read more...

Ранците се одлични и практични за во училиште, но можете да изгледате шик и надвор од училишните клупи.

Read more...

Доколку немате инспирација за тоа како да се облечете, посебно ако сакате да внесете некои промени во вашиот стил и да пробате нешто ново, можете да ги погледнете овие две мошне интересни комбинации на нашата модна блогерка Јована Зука.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?