Сите знаеме дека секоја девојка мора да има барем еден пар црни панталони во плакарот.

Read more...

Девојки, денес решивме да споделиме со вас три пролетни комбинации на македонската модна блогерка Алмира која стои зад блогот „styletornado95“.

Read more...

Познатата македонска блогерка Лили која стои зад блогот „Аmolusso.com“ објави нов пост во кој можете да видите една многу интересна и различна комбинација.

Read more...

Погледнете ја оваа интересна пролетна комбинација на Сара од модниот блог Sara De Mode.

Read more...

Погледнете го црвениот фустан што го носеше една од најпознатите македонски модни блогерки Азизе Демиши.

Read more...

Една од најпознатите светски модни блогерки, Кјара Ферагни, неодамна на својот блог објави една преубава „бохо“ комбинација.

Read more...

По ревијата во рамките на Модниот викенд Скопје,  Ирина Тошева ја претстави својата пролетна колекција „Енхалон“и пред словенечката публика.

Read more...

Погледнете ја оваа беспрекорна пролетна комбинација на блогерката Лили која стои зад модниот блог Amo Lusso.

Read more...

Оваа пролет џинсот дефинитивно се врати на голема врата!

Read more...

Погледнете ја оваа преубава пролетна комбинација на нашата модна блогерка Сара, сопственичка на блогот sarademode.wordpress.com.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "КАМНИК" е лоциран на влезот од градот оддалечен само 10 минути возење до центарот на Скопје. ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...
Хотелот "Радика" има најлуксузни и најпространи соби во Македонија ...
Пица ресторан во центарот на Битола.