loading...

Русокосата модна блогерка од Данска Пернил Тисбек има прекрасен стил поради кој беше прогласена за ѕвезда на уличниот стил за оваа година, а никој од неа не знае подобро да ги комбинира ефективните скапи парчиња.

Read more...

Погледнете ја оваа извонредна есенска комбинација на нашата модна блогерка Азизе Демиши од Струга која стои зад мондот блог rosee96.blogspot.mk.

Read more...

Македонските блогерки со своите street style изданија на покажаа како да ги комбинираме популарните есенски трендови.

Read more...

Авторката на блогот „The Man Repeller“ направи вистинска модна револуција ...

Read more...

Погледнете го ова совршено издание на Даниела и Александра од FashionLab DNA.

Read more...

Модните ревии во светот предизвикуваат голем интерес кај публиката која сака да ги види најновите колекции на дизајнерите, но и поради интересните комбинации кои ги носат самите гости.

 

Read more...

Патриша Манфилд која стои зад The Atelier е една од нашите омилени модни блогерки која секогаш не воодушевува со нејзините „street style“ фотографии.

Read more...

Како уредници на првиот моден портал во Македонија, постојано ги следиме фотографиите на најстилизираните жени во светот на кои се гледа како тие го прават она што најдобро го умеат – облекувањето!

Read more...

Една од најпознатите модни блогерки во регионот, Зорана Јовановиќ, во виртуелниот свет попозната како Зораннах, во последно време се почесто експериментира и со фризурите.

Read more...

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО