loading...

Црната боја е секогаш актуелна и е една од најмоќните бои без разлика за која сезона станува збор, а овие дами знаат како да ја носат.

Read more...

Кој вели дека ладното време може да не запре да носиме сукњи?

Read more...

Поразговаравме со неколку од нашите омилени македонски блогерки за тоа која е нивната идеална комбинација за претстојната новогодишна ноќ.

Read more...

И покрај тоа што сме љубителки на високи потпетици мораме да признаеме дека патиките ни се исто толку омилени, а тоа особено важи за деновите кога сакаме да си ги одмориме нозете од високите чизми.

Read more...

Ранците се одлични и практични за во училиште, но можете да изгледате шик и надвор од училишните клупи.

Read more...

Доколку немате инспирација за тоа како да се облечете, посебно ако сакате да внесете некои промени во вашиот стил и да пробате нешто ново, можете да ги погледнете овие две мошне интересни комбинации на нашата модна блогерка Јована Зука.

Read more...

Позата на моделот може да доведе веќе добра фотографија до совршенство, или истата да ја расипе.

Read more...

Ролката, покрај тоа што е многу практична во есенската и зимската сезона, овој период е едно од омилените парчиња за комбинирање на светските блогерки.

Read more...

Русокосата модна блогерка од Данска Пернил Тисбек има прекрасен стил поради кој беше прогласена за ѕвезда на уличниот стил за оваа година, а никој од неа не знае подобро да ги комбинира ефективните скапи парчиња.

Read more...

Погледнете ја оваа извонредна есенска комбинација на нашата модна блогерка Азизе Демиши од Струга која стои зад мондот блог rosee96.blogspot.mk.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО