loading...

Погледнете го ова едноставно, но беспрекорно пролетно издание на Сара која стои зад модниот блог „Sarasimplified“.

Read more...

Познатата модна блогерка Зорана Јовановиќ постојано е во чекор со трендовите и никогаш не греши кога е стилот во прашање.

Read more...

Прво беше Њујорк, па Лондон и Милано, за да на крај се случи Париз, престолнината на модата во која за време на модната недела ги видовме некои од најубавите комбинации за оваа сезона.

Read more...

Една до најпознатите модни блогерки во регионот, Зорана Јовановиќ, постојано ги следи трендовите, а тоа го покажа и со оваа фотографија.

Read more...

Доколку сте во потрага по инспирација за добар стајлинг кој би можеле да го фурате во следниот период, погледнете ги добро комбинациите на оваа блогерка.

Read more...

Зорана Јовановиќ е една од најпознатите модни блогерки во регионот, а нејзиниот стил ги воодушевува повеќето девојки кои ја следат модата.

Read more...

Црно белите комбинации никогаш не излегуваат од мода и можете да ги носите скоро во секоја пригода - на работа, во школо, на кафе со пријателките, па дури и во вечерни пригоди.

Read more...

Новата модна заповед вели дека сивата боја е еден од водечките трендови и дека можеме да ја носиме со се оваа сезона!

Read more...

Ролка во металик нијанса е одлична креативна вежба да го ускладите вашиот стил и да го избалансирате горниот дел со вашето здолниште.

Read more...

Полека привршуваме со првиот месец во новата година, што значи дека веќе сме ги поставиле целите кои што треба да ги исполниме оваа година.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО