ban2

По изминат период без постови, Јована од блогот Love affair with the Sun, се враќа со нов аутфит пост.

Read more...

meriМери од Македонски моден блог после подолг период се враќа на блогерската сцена со нов, неверојатен пост.

Read more...

Продолжуваме со европската модна сага на Тина. Во овој пост може да ја видите одличната комбинација која Тина ја носела на нејзината прошетка во Дрезден, Германија.

Read more...

anita

Ова е една од моите омилени комбинации – фармерки, сако и високи потпетици.

Read more...

vezilka

Драги мои, деновиве ми беше последната шанса да се прошетам во моето најново откритие: тробојна винтиџ јакна Members Only.

Read more...

martina

Погледнете ја оваа интересна комбинација од Мартина, една од авторките на блогот Inside the B world.  

Read more...

marijaМарија со комбинација која што ја носеше на крајот на Модните Недели во Скопје и Битола и со која што го означи почетокот на пролетта.

Read more...

angela

Ангела од Angela Dissected оваа преубава комбинација ја носеше на петтиот ден од Модниот Викенд во Скопје.

Read more...

Во новиот пост на Тина може да видите лежерен изглед, целосно пригоден за прошетка или за разгледување на градот.

Read more...

Малку поразличен стил од оној што досега навикнавме да го гледавме од неа...

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?