ban2

Елена од Shy but secretly fab повторно успешно го доловува светскиот street style.

Read more...

Дневен изглед составен од две нијанси на сина боја. Маичка во потемна сина боја со одличен retro pin-up принт во комбинација со сукња до колена во нежна сина боја.

Read more...

Бела кошула со неверојатно добри везени детали во комбинација со фармерки со сребрени риги, црно сакo и одличен пар чевли на полна пета.

Read more...

Погледнете ја оваа преубава кежуал комбинација на Александра Митевска, авторката на блогот „Fashion Compilation“.

Read more...

Погледнете ги летните фаворити на црвенокосата Ивана, авторката на интересниот моден блог Ivanna’s Closet.

Read more...

Анита од My World на одличен начин спојува спортско-елегантен изглед со две контрасни бои – јака розева и зелена, сето тоа зачинето со обетки од нејзината колекција Русевска дизајн.

Read more...

Погледнете ги овие преубави комбинации на Александра, авторката на блогот Александра од Земјата на чудата.

Read more...

Црно белите комбинации се оние кој никогаш не излегуваат од мода. Тие можат да бидат елегантни, спортски, класични, а зошто да не и микс од овие неколку стилови?

Read more...

Златко од JZJ by Zlatko Jovanovski со нов пост, каде пишува за неодамна сработениот едиторијал за хрватски PUSH IT MAGAZINE.

Read more...

Погледнете како Лили од AMOLUSSO by Lily K. ја направи оваа комбинација совршена и целосно споива како и во пресрет со последните трендови за оваа сезона.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?