Златко од JZJ by Zlatko Jovanovski со нов пост, каде пишува за неодамна сработениот едиторијал за хрватски PUSH IT MAGAZINE.

Read more...

Погледнете како Лили од AMOLUSSO by Lily K. ја направи оваа комбинација совршена и целосно споива како и во пресрет со последните трендови за оваа сезона.

Read more...

Овој пат може да видите опуштен, дневен изглед, но сепак со голема доза на софистицираност во него.

Read more...

Александрина Везилка е псевдонимот зад кој стои блогот на Александра Спасеска, преведувач и поетеса.

Read more...

Симона Петровски е македонска блогерка која ја поврзуваат повеќе уметности...

Read more...

Погледнете ја оваа интересна комбинација на Марија од блогот bebelushamaya.

Read more...

amuluso

Лили e родена во Скопје, a моменталнo живее во Белград...

Read more...

evgenija1

Овојпат може да ја видите нејзината последна креација вклопена во целосен романтичен дневен изглед.

Read more...

azize

Веќе добро познатиот signature изглед на Азизе, овојпат во посветла, повесела палета на бои.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?