Жаки знае како со еден клик да ја подигне атмосферата на Инстаграм

Под псевдонимот баба што ја сака модата, оваа 47 годишна блогерка по потекло од Србија секојдневно ни го разубавува животот со нејзините прекрасни фотографии. Така беше и неодамна која ја објави оваа фотографија од Истанбул, а на која носи провокативен златен фустан со длабоко деколте, додека целата комбинација ја украси со залижана фризура и впечатлив црвен кармин на усните.

Жаклина живее и работи во Италија, а позната е во целиот свет поради модните фотографии што ги објавува на Инстаграм.

Оние што не знаат колку години има оваа секси баба, сигурно би помислиле дека станува збор за многу помлада девојка, особено ако ги земеме во предвид нејзините најпровокативни изданија на социјалните мрежи на кои изгледа фантастично и без ниту една маана.

Па големо БРАВО за оваа дама!

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?