Стилот на оваа млада дама е совршен!

Светски познатиот магазин Гламур ја прогласи Џиџи Хадид за најдобро облечена девојка за оваа година. Таа со нејзините одлични модни комбинации, поради што доби пофални зборови и од легендарниот Томи Хилфигер, зад себе на листата ги остави Дакота Џонсон, Кристен Стјуарт, Ема Вотсон, Меган Маркл, Селена Гомез, Ријана, Лили Колинс, па дури и војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон. Тоа се однесува како за она што го носи на црвениот килим, така и за нејзините секојдневни улични изданија со кои никогаш не греши.

Џиџи во последните неколку недели ни покажа бројни модни изданија, а во продолжение погледнете дел од најдобрите...

Па дали ви се допаѓа стилот на Џиџи?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?