ban2

Помина уште една Модна недела во Градот на светлината

Но она што остана покрај бројните прекрасни модели од најпознатите дизајнери на светот се и фантастичните „street style“ фотографии направени на улиците на овој прекрасен град. Овој пат можевме да видиме сé – од макси, балски фустани во силни бои, па се до лакирани мантили за дожд, необични панталони и шпиц салонки. Отворете ја галеријата и погледнете одблиску како изгледаа ИТ девојките овие денови во Париз.

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?