ban2

Најпровокативното издание од улиците за време на Модната недела во Париз

Шорцот кој потполно го открива задникот на девојката што го носеше дефинитивно беше парче што предизвика најмногу внимание на париските улици за време на Модната недела. Покрај шорцот кој што оваа ИТ девојка го носеше со „екстремно“ високи чизми најфотографирани беа и „влакнестите“ чевли што можете да ги видите во продолжение.

И овие чевли привлекоа внимание, како поради дизајнот, така и поради малите kitten потпетици кои се вистински хит оваа есен.

Па, дали би носеле некој од овие модели?

Погледнете ги и другите забегани комбинации што можевме да ги видиме низ улиците на модните метрополи во изминативе денови

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?