ban2

Сличен проблем имаше и Јелена Карлеуша ...

Фотографија од водителката Елена Стефановска заври на најпознатиот сајт за продажба Али Експрес. Елена на нејзиниот профил на Инстаграм објави фотографија на која се гледа зделка од овој познат сајт и предупредува дека станува збор за фејк очила за сонце.

Инаку, Елена редовно објавува модни фотографии на нејзиниот профил на Инстаграм, па погледнете некои од нејзините последни модни изданија...

Дали и вам ви се допаѓа стилот на Елена?

Фото: Инстаграм/ Елена Стефановска

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?