ban2

Внуката на Зоран Заев направи вистински хаос на социјалните мрежи

Ева објави фотографија на која носи креација со интересен дезен, а во преден план е нејзината преубава шминка и фризура. Таа е мошне позната и јавноста едноставно ја обожава поради нејзиниот стил, а со овие фотографии ги воодушеви сите. Внуката на Заев важи за една од најатрактивните млади дами на социјалните мрежи од Македонија, а зборовите како „Прекрасна“ и „Најубава“ се само дел од комплиментите што оваа атрактивна струмичанка постојано ги добива под нејзините модни фотографии.

Еве уште едно нејзино шик издание ...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?