ban2

Љупка Митрова (29) важи за најжешката струмичанка на социјалните мрежи

Нејзиниот профил на Инстаграм брои преку 90 илјади обожаватели пред кои постојано споделува фотографии. Таа има совршено тело, а од нејзините фотографии можеме да заклучиме дека е зависничка од модата. Таа во нејзиното последно интервју за магазинот Бекстејџ изјави дека нејзиниот сопруг ја поддржува во работата, како и тоа дека повеќето фотографии се токму со неговиот потпис. Токму затоа и сите беа изненадени кога пред повеќе од половина година ги избриша сите фотографии со него, а пред неколку дена објави и дека е во врска со кумановецот Дарко Спејко. Имено, таа на една од фотографиите на која што позира во провокативен фустан напиша дека тој е нејзиниот крал, а таа неговата кралица.

Инаку, Дарко Пејковски - Спејко стана познат во јавноста со неговата победа во Големиот брат во 2015 година кога ja освои првата награда во износ од 100.000 евра.

Љупка од претходниот брак има две ќерки ...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?