ban2

Веќе и врапчињата на гранките знаат дека Каролина Гочева се омажи за Михаил Корубин и дека носеше прекрасна венчаница.

Но она што малкумина го знаат е дека братот на Михаил, Дамјан Корубин, кој се уште не запловил во брачните води, е во врска со модната блогерка Фросина Дамјановска. Станува збор за една од најпознатите модни блогерки во Македонија која секојдневно објавува шик фотографии како на нејзиниот блог (Frosinna.com), така и на социјалните мрежи. Пред неколку месеци имавме специјално интервју со неа кое што можете да го прочитате тука, а во продолжение погледнете како оваа девојка изгледаше на свадбата.

Венчаницата на Каролина предизвика бура во медиумите, но никој не го забележа овој детаљ >>

Па, дали ви се допаѓа фустанот на Фросина?

Најубаво облечената гостинка на свадбата кај Каролина >>

Фото: Инстаграм/ Фросина Дајмановска

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?