Кога пред две години се појави на плажа, блогерката Јасмин Тош Стјуарт многумина ги шокираше поради својот изглед.

Таа на Инстаграм има преку 400.000 обожаватели.

Познатиот модел и блогерка деновиве повторно беше фатена во костим за капење на плажите во Мајами и сега сите се прашуваат каква реакција ќе предизвика? Но ако го земеме во предвид нејзиниот изглед најверојатно повторно ќе предизвика поделени реакции, исто како и тогаш, бидејќи нејзиниот изглед не е многу променет во последните година дена. Тогаш едни ја нападнаа дека изгледа преслабо, други дека е во топ форма и дека изгледа како топ модел, а трети пак забележаа дека нејзиниот изглед и не е потполно природен.

Како и да е, Јасмин на својот Инстаграм продолжува по старо.

На својот профил на социјалните мрежи објавува и интересни модни комбинации, но и потполно очекувани, некреативни модни изданија.

Па, што мислите - дали оваа девојка изгледа преслабо или не?

Нејзините комбинации можете да ги видите на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?