ban2

Жаклина има 47 години

Таа по потекло е од Србија, а во моментов живее во Италија. Таа има преку 170 илјади фанови на Инстаграм каде е мошне популарна особено затоа што изгледа како двапати помлада девојка, но и поради фактот дека е една од најатрактивните баби на оваа социјална мрежа.

Жаклина е модна блогерка, а за својот стил вели дека е мешавина од најдобрите стилови кои ги собрала од Полска, Швајцарија и Франција додека живеела во овие држави.

Таа е баба на две девојчиња на кои мајка им е нејзината 28 годишна ќерка, па затоа хаштагот на секоја нејзина фотографија е #grandmotherwholovesfashion односно баба која обожава мода. За неа пишуваше и британскиот Daily Mail кои велат дека Жаклина е полна со позитивна енергија којаја пренесува на своите обожаватели, иако нејзиниот син загинал за Бадник во Белград, но и дека со целата ситуација се носи многу добро.

„Мојата главна цел е да ги поттикнам дамите да ја разбудат својата дива страна“ нагласи оваа баба која по се изгледа и успева во тоа.

Па, дали ви се допаѓа стилот на оваа дама?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?