FaceBook  Twitter  

Една од најпознатите блогерки во регионот првите декемвриски денови ги минува во Мајами од каде објавува возбудливи фотографии.

Зорана Јовановиќ или Зораннах како што самата се преставува во виртуелниот свет, деновиве е на одмор во Мајами од каде постојано објавува интересни фотографии на социјалните мрежи. Дел од нејзините најпровокативни фотографии можете да видите тука, а меѓу нив секако и оваа на која позира во минијатурни бикини во кои изгледа фантастично.

Но не мислат сите така. Имено Зорана под

M🌴AM🌴 @bondibornaustralia bikini and Dior sunglasses from @sunglassavenue 🐩

A post shared by Zorana Jovanovic (@zorannah) on

" target="_blank"> оваа фотографија, како и под некои други во кои се гледа нејзиното разголено тело, доби коментари од нејзините фанови дека изгледа преслабо и дека треба да се поправи.

Што мислите вие?

На следната страна погледнете ги и нејзините други фотографии >>>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Новиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот. ...
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Најдобрата пица во Скопје уште од 1991 година.
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...
Хотелот е сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје. ...