ban2

Неодоливите ангели позираа за нов едиторијал.

Познатите манекенки Александра Амрозио, Џозефин Скривер, Лили Алдриж, Адријана Лима и Елза Хоск се прошетаа низ улиците на Големото јаболко во занесни модни комбинации со кои ги покажаа своите совршени тела. Широки тренерки, кратки џемпери, долги мантили и капути со каро дезен - погледнете дел од она што не очекува оваа сезона, но само доколку сакате да бидете девојка по која се вртат сите кога ќе ломине на улица.

Преминете на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?