FaceBook  Twitter  

Неодоливите ангели позираа за нов едиторијал.

Познатите манекенки Александра Амрозио, Џозефин Скривер, Лили Алдриж, Адријана Лима и Елза Хоск се прошетаа низ улиците на Големото јаболко во занесни модни комбинации со кои ги покажаа своите совршени тела. Широки тренерки, кратки џемпери, долги мантили и капути со каро дезен - погледнете дел од она што не очекува оваа сезона, но само доколку сакате да бидете девојка по која се вртат сите кога ќе ломине на улица.

Преминете на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Duvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...