FaceBook  Twitter  

Еве што фура деновиве една од нашите омилени модни блогерки

Претходната недела направивме интервју со модната блогерка Фросина Дамјановска која стои зад модниот блог Frosinna. Покрај прашањата кои и ги испративме преку социјалните мрежи, од неа побаравме да ни ги испрати и нејзините омилени комбинации наменети како за вечерни пригоди, така и за секојдневни опуштени изданија.

Нејзиниот избор можете да го видите тука.

види повеќе »

 

Фото: Дајман Крстевски

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Белви**** дел од Metropol Lake Resort
Ве очекуваме, заедно да поминеме незаборавни денови во „градот на конзулите“. ...
Holiday Inn Skopje – Вашиот избор за свадба од соништата
Ексклузивен ресторан и винотека, единствени по својот изглед и понуда. ...
Преубав ресторан во близнина на Манастирот Св. Наум Охридски