FaceBook  Twitter  

Еве што фура деновиве една од нашите омилени модни блогерки

Претходната недела направивме интервју со модната блогерка Фросина Дамјановска која стои зад модниот блог Frosinna. Покрај прашањата кои и ги испративме преку социјалните мрежи, од неа побаравме да ни ги испрати и нејзините омилени комбинации наменети како за вечерни пригоди, така и за секојдневни опуштени изданија.

Нејзиниот избор можете да го видите тука.

види повеќе »

 

Фото: Дајман Крстевски

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Duvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...