FaceBook  Twitter  

Таа едноставно не може да погреши кога е во прашање стилот.

Погледнете го ова фантастично издание на Оливија Палермо. Долг фустан во страсна црвена боја кој го комбинираше со рокерска кожена јакна, полудлабоки чизми со врвки и кожен ремен закопчан на интересен начин. Па, зарем ова не е една од оние комбинации кои би сакале да ги пробате веднаш? Ние сме воодушевени...

Блејзери од кадифе – еден од клучните трендови за оваа есен >>

Блејзери од кадифе еден од клучните трендови за оваа есен

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Белви**** дел од Metropol Lake Resort
Ве очекуваме, заедно да поминеме незаборавни денови во „градот на конзулите“. ...
Holiday Inn Skopje – Вашиот избор за свадба од соништата
Ексклузивен ресторан и винотека, единствени по својот изглед и понуда. ...
Преубав ресторан во близнина на Манастирот Св. Наум Охридски