FaceBook  Twitter  

Таа едноставно не може да погреши кога е во прашање стилот.

Погледнете го ова фантастично издание на Оливија Палермо. Долг фустан во страсна црвена боја кој го комбинираше со рокерска кожена јакна, полудлабоки чизми со врвки и кожен ремен закопчан на интересен начин. Па, зарем ова не е една од оние комбинации кои би сакале да ги пробате веднаш? Ние сме воодушевени...

Блејзери од кадифе – еден од клучните трендови за оваа есен >>

Блејзери од кадифе еден од клучните трендови за оваа есен

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Новиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот. ...
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Најдобрата пица во Скопје уште од 1991 година.
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...
Хотелот е сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје. ...