FaceBook  Twitter  

Овој материјал е главен хит меѓу познатите модни блогерки.

Еден од најголемите трендови за оваа сезона се прекрасните парчињата од кадифе (види тука како Кендал Џенер го носи овој тренд), материјалот кој само на прв поглед изгледа дека е тежок за комбинирање со другите ткаенини и текстури. Некои од најпопуларните модни блогерки овој тренд го вклопија со своите дневни, но и вечерни комбинации, а како овој материјал функционира во нивна режија, погледнете на фотографиите што следуваат.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Белви**** дел од Metropol Lake Resort
Ве очекуваме, заедно да поминеме незаборавни денови во „градот на конзулите“. ...
Holiday Inn Skopje – Вашиот избор за свадба од соништата
Ексклузивен ресторан и винотека, единствени по својот изглед и понуда. ...
Преубав ресторан во близнина на Манастирот Св. Наум Охридски