FaceBook  Twitter  

Познатата блогерка во преубав невестински фустан

Модната блогерка Александра Периера попозната како „Lovely Pepa“ ова лето заблеска во преубав невестински фустан. Александра во Либан ги воодушеви сите со нејзиниот прекрасен невестински фустан со потписот на шпанскиот бренд „Santos Costur“. Тие специјално за неа креираа бајковит фустан од проѕирен материјал и сјајни детали. Фустанот е одличен пример како во исто време е да имате романтичен невестински фустан со доза на сексапил во облик на разголен грб. Иако бројни медиуми се распишаа дека блогерката запловила во брачните води, Александра, наводно ја демантираше веста, изјавувајќи дека била само гостинка на туѓа свадба. Како и да е, таа носеше фустан од бренд кој првенствено креира невестински фустани, а во ова креација без проблем можеме да ја замислиме и под олтарот.

Што мислите вие?

Извор: fashion.hr

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Duvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...