Познатата блогерка во преубав невестински фустан

Модната блогерка Александра Периера попозната како „Lovely Pepa“ ова лето заблеска во преубав невестински фустан. Александра во Либан ги воодушеви сите со нејзиниот прекрасен невестински фустан со потписот на шпанскиот бренд „Santos Costur“. Тие специјално за неа креираа бајковит фустан од проѕирен материјал и сјајни детали. Фустанот е одличен пример како во исто време е да имате романтичен невестински фустан со доза на сексапил во облик на разголен грб. Иако бројни медиуми се распишаа дека блогерката запловила во брачните води, Александра, наводно ја демантираше веста, изјавувајќи дека била само гостинка на туѓа свадба. Како и да е, таа носеше фустан од бренд кој првенствено креира невестински фустани, а во ова креација без проблем можеме да ја замислиме и под олтарот.

Што мислите вие?

Извор: fashion.hr

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?