Олимписките игри се при самуот крај, а како мало потсетување ви ги преставуваме најпознатите модни блогерки и ИТ девојки од Бразил.

Да се биде модна блогерка во Бразил е сериозна работа и овие девојки имаа голем број следбеници како на социјалните мрежи, така и на своите Јутјуб канали. Станува збор за бразилски убавици за кои сме сигурни дека ќе ве израдуваат со своите совети за убавина и совршени street style изданија. Погледнете!

Премини на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?