ban2

Погледнете ги најдобрите комбинации на нашите модни блогерки ... 

Ако сакате да изгледате како ИТ девојка следете ги редовно нашите најпознати модни блогерки и обидете се во вашиот стил да внесете некоја новина впрочем како што тоа го прават и овие девојки. Наместо високи потпетици, облечете патики и комбинирајте со фустани, здолништа или класични панталони, наместо едноставни парчиња од познатите комерцијални брендови, изберете модели од нашите познати дизајнери кои врескаат со својот неприкосновен стил . Или едноставно послужете се со малите модни трикови како што е на пример слоевитото облекување и покажете му на светот дека можете да го освоите со вашиот стил.

Вера од aestheticsillustrated.blogspot.mk >>

Фросина од Frosinna.com >>

Илина од ilinadesigns.wordpress.com >>

Искра од aestheticsillustrated.blogspot.mk >>

Фросина од Frosinna.com >>

Јована од aftertwofive.com >>

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?