Познатата српска блогерка Зорана Јовановиќ, во виртуелниот свет попозната како Зораннах, повторно е на годишен одмор и тоа на Малдивите.

Атрактивната русокоса редовно објавува фотографии од своите егзотични дестинации, а од нив можеме да забележиме дека носи навистина преубави костими за капење. Па доколку го посетите нејзиниот Инстаграм профил ќе забележите дека блогерката преферира монохроматски парчиња, без разлика дали станува збор за неодоливите едноделни модели во бела, црна или корална нијанса, или пак, за провокативни бикини. Погледнете!

Па, кој од овие костими за капење ви се допаѓа најмногу?

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?