Можеби ќе ви звучи смешно, на јас едноставно обожавам, или можеби овој збор не е вистинскиот и не го опишува точно она што навистина го чувствувам, но јас навистина откачувам и полудувам кога седам врз лицето на моето момче!

Read more...

Истражуваме зошто можеби ќе сакате да почекате пред да скокнете в кревет со некого и исто така разговаравме за тоа колку луѓе, всушност, го направиле тоа на првиот состанок.

Read more...

Состојбата станува малку подобра. Во некоја рака.

Read more...

Дали сакате да сте министерка во спалната соба и да ја преземете ситуацијата во ваши раце или сакате некој друг да ве води?

Read more...

И покрај тоа што најчесто се мисли дека жените многу ретко патат од апстиненција, сепак постојат некои нешта кои недвосмислено укажуваат на тоа дека и на претставничките на понежниот пол и те како им недостига сексуалниот однос...

Read more...

Да бидеме искрени, сите понекогаш мораме да ги земеме работите во свои раце, без разлика дали тоа го правиме еднаш неделно, месечно. Или пак еднаш во неколку години.

Read more...

Понекогаш се случува во страв од несакана бременост паровите истовремено да користат заштита – мажот кондоми, а жената таблети за контрацепција.

Read more...

Па, почнувајќи уште од денес, можете да имате многу поактивна улога во можноста да доживеете повеќе оргазми одеднаш!

Read more...

Позајмете неколку ДОБРИ идеи од познатиот роман „Педесет нијанси на сиво“ на Е.Л Џејмс  и внесете промена помеѓу ѕидовите во вашата спална соба без разлика дали сакате ванила или чоколадо.

Read more...

Едноставно, тоа била една глупава одлука во еден глупав момент и се случило тоа што се случило, но сега никако не можете да го заборавите и постојано ве прогонува мислата дека сте направиле нешто лошо ...

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...