Се повеќе жени сакаат секс без обврски, но се помал е бројот што тоа сакаат да го признаат, па дури и пред најблиските.

Read more...

Некои фраери едноставно се губат за време на сексот, но затоа сте тука вие за да им го покажете вистинскиот (па и најбрзиот) пат.

Read more...

Жените кои се во годни се сакаат себеси и она што се, без разлика на тоа дали имаат брчки на лицето или некое килце повеќе, а зарем има нешто што ги пали мажите повеќе од жена која се чувствува добро во сопствената кожа.

Read more...

Мажите обично ги обвинуваат жените дека не се расположни за секс секогаш кога и тие – а зошто да не се искористат овие ситуации?

Read more...

Можеби ќе ви звучи смешно, на јас едноставно обожавам, или можеби овој збор не е вистинскиот и не го опишува точно она што навистина го чувствувам, но јас навистина откачувам и полудувам кога седам врз лицето на моето момче!

Read more...

Истражуваме зошто можеби ќе сакате да почекате пред да скокнете в кревет со некого и исто така разговаравме за тоа колку луѓе, всушност, го направиле тоа на првиот состанок.

Read more...

Состојбата станува малку подобра. Во некоја рака.

Read more...

Дали сакате да сте министерка во спалната соба и да ја преземете ситуацијата во ваши раце или сакате некој друг да ве води?

Read more...

И покрај тоа што најчесто се мисли дека жените многу ретко патат од апстиненција, сепак постојат некои нешта кои недвосмислено укажуваат на тоа дека и на претставничките на понежниот пол и те како им недостига сексуалниот однос...

Read more...

Да бидеме искрени, сите понекогаш мораме да ги земеме работите во свои раце, без разлика дали тоа го правиме еднаш неделно, месечно. Или пак еднаш во неколку години.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Уникатно опремениот ОК хотел е лоциран во мирен дел на градот, на 2.8 километри од центарот на Скопје. ...
Хотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје. ...
Лоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Ресторанот Камин Чамо постои од 1989 година