Се што треба да направите е да се регистрирате на некој љубовен портал со лажен профил и да се претставите дека сте би-девојка или лезбејка.“

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?