Можеби русокосите на прв поглед изгледаат дека се најпривлечни, најсекси и „се трошат“ најмногу кога е во прашање сексот, но верувајте – црвенокосите ги шиат во секој поглед.

Read more...

Во време на Tinder и Omegle, ние сме си се уште верни на старата школа и добриот секс преку телефон, а ако ја следите случувањата на нашата политичка сцена ќе видите дека и не сме баш осамени во овие наши навики.

Read more...

„Скоро секој маж има по некое валкано филмче некаде во својата соба. Но, дали вие би сакале да му приредите некоја од неговите омилени сцени во реалноста?“

Read more...

Кога ТИЕ мислите на предигра, тогаш најверојатно мислат на орален секс! И тоа е сосема нормално, бидејќи не се единствените што размислуваат така.

Read more...

Оваа поза им нуди задоволство и на мажите и на жените (впрочем, како и повеќето пози!), но е и една од омилените на многу парови.

Read more...

Три мали трикови со кои ќе бидете подобро во оралниот секс

Read more...

Многу пати досега сме слушнале дека сексот е најдобар тренинг и тоа не само за нашата душа, но прашањето е дали редовно тренираме?

Read more...

Во последно време стана нормално жените да бидат тие кои уживаат во аналниот секс, додека кај мажите тоа се поврзува со хомосексуалноста.

Read more...

Се повеќе жени сакаат секс без обврски, но се помал е бројот што тоа сакаат да го признаат, па дури и пред најблиските.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Гостилница Лезет се наоѓа во центарот на Скопје.
Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Ресторанот Градска Кафеана се наоѓа на Широк сокак.