„Добриот флерт е основното нешто што може да ве донесе до победа кога се во прашање сексуалните игри и пријателства.“

Read more...

 

„Дали некогаш ви се случило да го фатите вашето момче како гледа порно?“

Read more...

„Да изгубите 5 килограми не мора да потрошите еден куп пари за теретани и третмани, нуту пак мора да гладувате.“

Read more...

„Одамна се знае дека сексуалниот однос е добар од многу причини, но има и такви за кои најверојатно никогаш не сте ни размислувале додека сте во љубовен занес.“

Read more...

„Иако жените никогаш нема да ви признаат дека барем еднаш во месецот глумат оргазам, истражувањата имаат покажано дека жените стенкањето го користат како би го стимулирале и возбудиле партнерот.“

Read more...

„Досега могу пати пишувавме што е она што девојките не го сакаат кај посилниот пол, но да видиме за што станува збор кога ситуацијата е обратна.“

Read more...

„ Анкетите покажале дека најомилена поза за мажите е „отпозади“, но на високорангирано 2 место зазема „жената на врвот“. Заправо, повеќето од девојките ја ставаат оваа поза на 1 место поради бројни причини и предности...“

Read more...

„ Општо познато е дека бананите претставуваат голем извор на енергија и одредено количество витамини кои му се потребни на човекот. Но сепак девојки, дали можете да ми одговорите на ова прашање: Зошто толку сакаме да ги јадеме? “

Read more...

„Едноставно сме сигурни дека овие убави девојки ги имаат направено овие интимни фотки, додека мислеле на својот сакан!“

Read more...

„ Женското тело отсекогаш било непресушен извор на инспирација и вечна муза за сите уметници: поети, сликари, музичари, режисери...“

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?