Операциите за корекција на вагина чинат по неколку илјади евра, но не ретко можат многу да им го подобрат животот на некои жени.

Read more...

Мажите многу често сакаат да го допираат вашиот клиторис, но, за жал, тоа најчесто се случува на начин кој не може да ве доведе до оргазам.

Read more...

Најдобро е кога овие грешки ќе ги избегнете. По секоја цена!

Read more...

Иако повеќето жени се прашуваат каков е аналниот секс, поради предрасудите ретки се оние кои ќе се одлучат да пробаат.

Read more...

Една жена никако не можеше да пронајде совршен поклон за 40-от роденден на нејзиниот сопруг па реши да му поклони секс во тројка!

Read more...

Ова најверојатно е најлошиот (и најболниот) начин да дознаете дека вашето момче или девојка ве изневерува со некого.

Read more...

Ако и ти се вбројуваш меѓу жените кои имаат дупчиња на долниот дел од грбот, токму над задникот, имаме добра вест за тебе.

Read more...

Жените кои можат да доживеат оргазам за време на пенетрација силно ја притискаат карлицата до некој дел од машкото тело, најчесто до срамната (пубична) коска со цел за поголема стимулација.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...