Ова најверојатно е најлошиот (и најболниот) начин да дознаете дека вашето момче или девојка ве изневерува со некого.

Read more...

Ако и ти се вбројуваш меѓу жените кои имаат дупчиња на долниот дел од грбот, токму над задникот, имаме добра вест за тебе.

Read more...

Жените кои можат да доживеат оргазам за време на пенетрација силно ја притискаат карлицата до некој дел од машкото тело, најчесто до срамната (пубична) коска со цел за поголема стимулација.

Read more...

Претпоставуваме дека повеќето од вас аналниот секс го применува само во популарната кучешка поза (doggy style).

Read more...

Помеѓу некои мажи и жени постои хемија, но тоа не е секогаш така.

Read more...

Според најновите истражувања кај преку 90 % од паровите претставниците на посилниот по се повисоки од своите партнерки.

Read more...

Скопје е полно со скриени романтични места, но сепак, кога станува збор за вашите љубовни игри најдобро е овие места да ги избегнувате.

Read more...

Според статистиката, многу се малку луѓето кои поради недостаток на сексуална желба или проблеми во креветот ќе побараат совет од докторите.

Read more...

Можеби не сакате да се признаете, но овие знаци ве издаваат.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Гостилница Лезет се наоѓа во центарот на Скопје.
Во атарот на село Нежилово на реката Бабуна се наоѓа рибникот на пастрмка Нежилово ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Хотелот е сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје. ...
Бистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак. ...