Најголемата причина зошто дамите губат желба за секс е стресот.

Read more...

Додека дамите се грижат околу изгледот на своите вагини, мажите во главно ги мачи само едно прашање - дали нивниот пенис може да го положи екстерното кога е должината во прашање?!

Read more...

Изборот на поза во сексот, верувале или не, ја зголемува можноста да зачнете дете според полот којшто го сакате, но граници за тоа нема. Генерално, постојат два вида хромозоми кои се одговорни за одредување на полот на детето.

Read more...

Од една страна се чувствувам како таа да ми зари нож во грбот, но воедно се чувствувам и возбудливо. Дали претерувам?

Read more...

Многумина претпоставуваат дека претставничките на понежниот пол кои имаат помалку секс имаат потесни и поцврсти вагини, додека жените кои имаат повеќе – полабави и пошироки вагини.

Read more...

Предвремената ејакулација во медицинската терминологија се однесува на ејакулација пред партнерката да биде задоволена и е еден од најчестите проблеми со кој, од време на време, многу мажи се соочуваат.

Read more...

Порано жените поради проблемите со сува вагина, како природни лубриканти користеле маслиново масло путер животинска маст.

Read more...

Разговаравме со неколку девојки во врска со орален секс, а со цел да видиме кое е најдоброто искуство што некогаш го имале со партнерот.

Read more...

Секогаш кога ќе ви се укаже добра шанса, вие треба да ја искористите.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...