FaceBook  Twitter  

Еве како да го промените неговото мислење

Ако вашиот партнер се буни и не сака да се спушти таму долу за да ви пружи врвно задоволство, наместо да му најдете замена, обидете се со помош на овие трикови оралниот секс многу брзо да му стане омилена занимација во креветот, а вашиот гласен оргазам најдобра награда.

Зграбете го за косата и водете го

Горе, долу, лево, десно, побрзо, поспоро, погрубо, понежно – слободно дајте му ги сите потребни инструкции како би ве задоволил

Пофалете го кога ќе направи нешто добро

Не срамете се да го пофалите кога ќе ја погоди вистинската точка. На тој начин ќе му укажете дека е на вистинскиот пат.

Ставете перница под задникот

Така ќе имате посилно задоволство, но и ќе му го олесните пристапот.

Врзете го

Во оваа игра вие сте господарката! Тој е вашиот роб и овој пат мора да ве слуша. Одредете го ритамот и брзината – со негова согласност, секако!

Бидете подготвени за авантура

Многумина имаат отпор кон играчките за возрасни кои можат само да го подобрат обостраното сексуално задоволство. Слободно користете вибратор, лисици и сите други работи кои можат да ви го олеснат патот до оргазам.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...
Бистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак. ...
Новиот хотел „Сити 5“ се наоѓа спроти Католичката црква и новиот кружен тек. ...
Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...