Постојат неколку начини како да откриете дали мажите се талентирани или не за водење љубов пред да завршите со нив во креветот.

Read more...

Велат дека жените дури во 30-тата почнуваат навистина да уживаат во сексот, но по се изгледа дека тоа не е никаков биолошки феномен туку едноставно недоволното познавање на самите себеси и срамежливоста.

Read more...

Ако судиме според најновите трендови познатиот изглед на Барбика се уште е идеал на повеќето жени кога е во прашање изгледот!

Read more...


Според едно истражување кое беше спроведено неодамна утврдено е дека мажите преферираат гради со средна големина, но кога е женскиот задник во прашање тие се сложија - колку е поголем толку е поубав.

Read more...

Прочитајте го ова отворено писмо на една девојка кое е посветено на нејзиното момче во кое е лудо вљубена, но кој не ја заслужува...

Read more...

Испитаните жени сметаат дека таквите мажи не можат да бидат добри татковци бидејќи делуваат многу незрело.

Read more...

Постојат некои пози во сексот кои жените едноставно ги обожаваат и секогаш би ги практикувале, додека на мажите им се досадни.

Read more...

Конечно е пронајдена златната средина, а она што е најинтересно од сé е дека истото мислење, за бројот на сексуални партнери што го имаат и жените и мажите пред брак, го делат и двата пола.

Read more...

Постојат некои пози во сексот кои жените едноставно ги обожаваат и секогаш би ги практикувале, додека на мажите им се досадни.

Read more...

Неверојатно звучи, но три отсто мажи имаат изјавено дека не се заинтересирани за секс со своите партнерки, а дури 25 отсто од нив воопшто не се заинтересирани за секс со друга личност и радо мастурбираат.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?