orgazam

Резултатите од една анкета на која одговарале над 500 мажи и жени, говори дека дамите премногу често им „дозволуваат“ на своите партнери да доживеат оргазам во првите пет минути, додека тие не се ниту загреани.

Read more...

najubava

Кога те запознав, мислев дека љубовта може да победи сѐ.

Read more...

1 sex

Ако сте верувале дека сексуалното задоволство зависи од големината на половиот орган или должината на траењето на односите, тогаш грешите.

Read more...

1 ne

Секоја врска бара одредена жртва и голема толеранција, но тоа не значи дека треба да ја прифатите секоја глупост која ќе ви ја предложи вашиот партнер.

Read more...

vidovi

Можеби сега не го согледувате тоа, но порано или подоцна ќе се заљубите во некој од следниве видови момци...

Read more...

platile

Прочитајте го ова искрено писмо од една блогерка, која го упатува до сите мажи кои очекуваат секс од девојката, само затоа што им платиле пијачка и фино се однесувале кон нив.

Read more...

1 znaci

Вистинскиот маж ја почитува и ја третира жената како рамноправна на себе, а не како суштество кое го продава своето тело за да го задоволи.

Read more...

zaednichki

Заедничкиот живот е голем чекор во животот на паровите, така што морате добро да размислите пред да се впуштите во таа авантура.

Read more...

detalj

Многу жени избегнуваат орален секс, затоа што се плашат дека ќе направат нешто што не треба, а многумина тоа и го прават погрешно.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?