И додека порнографијата будно ги следи трендовите, очигледно многумина ги следат филмовите за возрасни!

Read more...

На ист начин на кој девојките се натпреваруваат која има поголеми гради, така и шрипадниците на мажкиот пол се сметаат за поголеми доколку нивната должина на половиот орган е поголема.

Read more...

sex

Како што покажува една студија спроведена од германски научници, жените не треба да се грижат дали имаат целулит или вишок килограми, односно дали ќе ја срушат сликата за себе која ја замислил мажот.

Read more...

dlanka

Ако сакате да дознаете каков отприлика ќе ви биде сексот со новото момче дури и пред да се случи тоа, нема потреба да гледате помеѓу нозете, а ниту во стапалата, затоа што бабинската приказна за поврзаноста на големината на стапалата и пенисот, не е многу веројатна.

Read more...

ljubomora

Многу луѓе сметаат дека љубомората на партнерот е знак за голема љубов.

Read more...

neversto1 cr

Неверството е честа појава во моногамните врски.

Read more...

obleka

Суптилните провокации кои водат до спонтан секс се нешто што го прави односот помеѓу две личности многу поубав.

Read more...

zeni1 cr

Жените секојдневно ги оценуваат добрите и лошите страни на односот кој го имаат со својот партнер.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?