Не, ОВА не е е мит!

Жените можат да го доживеат тоа, само потребно е малку вештина и секако, храброст да го испробате овој совет. Па доколку навистина сте заинтересирани за едно продолжено задоволство, препратете му го овој линк на вашето момче, откажете ги сите ваши планови за вечер или за утревечер и бидете спремни за доаѓањето на големото О.

Но да почнеме по ред!

Подготовка и опуштање
 
Најпрво треба да се соблечете и да легнете на грбот потпирајќи го вратот на перница (доколку овој текст го читаат мажи – ова не се однесува за нив!). Вашите нозе треба да се свиени и раширени, а стапалата во позиција на пеперутка.. Доколку се чувствувате нелагодно на било која страна од колковите, тогаш и под вашите колена ставете перница.

Вашето момче треба да седне од вашата десна страна и тоа најмалку на две перници. Неговата лева нога треба да ја префрли преку вашето торзо, и со стапалото да нагазне на спротивната страна, така што неговата тежина да падне странично до вашето торзо.

Позиција на партнерот
 
Дозволете му да ги раздвои вашите усмини и да дојде до клиторисот. Потоа неговата лева рака нека ја стави на вашиот колк, а со два прста од десната да дојде до отворот на вашата вагина, но со нив НЕ треба да влеза внатре!

Потребно е тој да се постави така што клиторисот да му се наоѓа во позиција како стрелката на часовникот кога е 12 часот. Потоа нека го постави врвот на клиторисот во положба 1 и за еден многу краток период нека го врати во првобитната позиција.

Одржувајте го ритамот

Побарајте од него да го прави тоа со исто темпо во период од две до три минути, и да ја менува брзината помеѓу периодите. Нека го прави тоа едно 15 минути. Доколку вашиот оргазам е на повидок, дишете длабоко и туркајте како да треба да мокрите.

Продолжување на задоволството

Кога еднаш ќе поминат 15 минути и кога ќе почнете со оргазмот, тој треба да почне со рацете да ве гали и да го притиска вашето тело, од нозете па се до вашата глава. Така вашиот оргазам ќе продолжи се до крајот на сесијата.

Сигурно ова ви звучи премногу едноставно, но пробајте и ќе се уверите во ефикасноста од оваа сесија. Најдете го вистинскиот човек за оваа работа, испробајте ја, па дури потоа коментирајте или оставете ги вашите впечатоци само за вас. 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?