Не е точно тоа дека само жените сакаат шепотења и нежни зборови.

 rechenici

Не е точно тоа дека само жените сакаат шепотења и нежни зборови. И за мажите има магични формули кои сигурно водат до оргазам. Еве кои реченици ќе го остават вашиот партнер без здив!

1. Огромен е

Зголемете го неговото его и пофалете ја неговата машкост! Дамите одлично знаат кое е тајното оружје!

2. Можеш да ми правиш што сакаш

Слободата која му ја давате во креветот за него е повеќе од среќа. Идејата дека имате доверба во него и дека ви се допаѓа она што ви го прави, ќе придонесе за одлична атмосфера во креветот.

3. Подготвен си за уште една рунда?

Тоа ќе биде беспотребно прашање, во што ќе се уверите веќе наредните минути.

4. Сакам да те задоволам орално

Не постои маж кој би го одбил ова...

5. Многу си секси

Мажите честопати мислат дека не се толку привлечни, па ваквите пофалби значително ќе им го подобрат расположението.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?