Наместо да дозволите монотонијата да надвладее врз вашиот сексуален живот, а со тоа и врз целокупната ваша љубовна врска, прочитајте ги овие совети кои ќе ви ја направат атмосферата пожешка и поинтересна.

1 soveti

Наместо да дозволите монотонијата да надвладее врз вашиот сексуален живот, а со тоа и врз целокупната ваша љубовна врска, прочитајте ги овие совети кои ќе ви ја направат атмосферата пожешка и поинтересна.

1. Задоволувајте се самите пред него

Додека навечер седите и гледате телевизија, почнете изненадно да се допирате и галите. Префрлете ја едната нога кон него, потпрете се и подигнете го здолништето, а тој, колку многу и да е загледан во телевизорот, во истиот момент ќе заборави и погледот ќе му се префрли на вас.

2. „Заборавете“ да облечете гаќички

Кога некаде ќе излезете заедно, едноставно прескокнете ги гаќичките. Дури кога ќе стигнете на договореното место, кажете му дека сте заборавиле да ги облечете, а тој цела вечер ќе фантазира и едвај ќе чека да стигнете дома.

1 soveti

3. Допирајте се под масата

Излезете во ресторан, седнете еден спроти друг и започнете да флертувате со него и да му ласкате. Почнете да го допирате по нозете, а уште позабавно е да го допирате додека келнерот стои спроти вас. Тајно, но посакувано!

4. Снимете се додека мастурбирате

Е, ова е за похрабрите! Замислете како водите љубов со него, воздивнувајте и повремено изговорете го и неговото име... а потоа дозволете му да го изгледа вашиот филм и трпеливо чекајте ја неговата реакција.

Припадниците на овој хороскопски знак важат за најдобри љубовници >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?