Зошто да не излезете малку од вашата зона на удобност и да го зголемите адреналинот?

 nevoobichaeni

Зошто да не излезете малку од вашата зона на удобност и да го зголемите адреналинот? Погледнете ги овие возбудливи места за секс кои, како што велат оние што ги испробале, нудат огромно задоволство.

Секс во дворот

Пронајдете момент кога најмногу одговара, и пружете си го ова невообичаено задоволство.

Секс на скали

Доколку живеете во куќа и имате скали, тогаш дефинитивно мора да го испробате сексот на ова место. Потпрете се и дозволете му на вашиот партнер полека да влезе во вас. Користете ги најдолните скали, за да се осигурите дека нема да изгубите рамнотежа кога ќе ве нападне страста.

Секс во куќата на вашиот пријател

Сигурно на многумина до сега не им паднала на ум идејата да имаат секс во станот на нивниот пријател. Но, доколку останете сами, што би ве спречило во оваа намера?

nevoobichaeni

 

Секс во туш кабина

Сексот во базен или езеро можеби звучи примамливо, но е ризичен затоа што лесно можете да добиете некоја уринарна инфекција или сексуално преносливи болести. Затоа, веднаш упатете се во туш кабината. Можете да внесете и неколку секс играчки, па да ја изразите својата креативност.

Секс на некоја журка

Без разлика дали станува збор за свадба, спортски натпревар или едноставна забава со вашите пријатели, сексот на јавно место има некоја чудна привлечност. Искористете прилика кога никој не ве гледа, пронајдете идеално место и одвојте 15 минути да уживате со партнерот. Потоа вратете се на забавата со тајна и задоволна насмевка.

Секс пред огледало

Ова е нешто што можете лесно да го изведете. Гледајте се и така дополнително ќе го зголемите задоволството. Којзнае, можеби ова ќе стане дел од вашата сексуална рутина.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?