Веројатно нема жена која не се соочила со хулахопки кои се скинале, иако биле нови. Но, постои еден трик што ќе ви помогне тие да станат поотпорни и подолготрајни

Хулахопките ќе ги сочувате доколку прво ги замрзнете. Имено, пред првото носење, натопете ги и ставете ги во пластична кеса, а потоа во фрижидер.

Премини на следната страна >>

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?