Овие енергетски плочки ќе ви се најдат кога во текот на денот ќе почувствувате желба за благо ил пад на енергијата.

Read more...

Семето од чиа можете да го најдете во продавниците за здрава храна или одделите за здрава храна во маркетите.

Read more...

Бабури полнети со зачини и пченка кои се вкусни и сочни, како да ги имате наполнето со месо. Пробајте!

Read more...

Десерт кој потполно ќе ве освежи. Па пријатен апетит!

Read more...

Забавувајте се со вашите деца и направете вкусен и здрав десерт кој сигурно ќе ги воодушеви сите членови на семејството или вашите гости!

Read more...

Џенифер Лопез изгледа се поубаво и поубаво, првенствено благодарение на редовното вежбање и вниманието што го посветува на исхраната.

Read more...

Брзата, едноставна и здрава вечера е сон на секоја домаќинка, а овој омлет е вистински решение за сите жени кои сакаат да го изненадат семејството и пријателтите, а да не потрошат премногу време во кујната.

Read more...

kiflicki

Ова дефинитивно се најбрзите кифлички кои што некогаш сте ги правеле. Толку се брзи, што потребно е само да го замесите тестото.

Read more...

Денес ќе ви преставиме шест рецепти како и што да направите со млада пченка ...

Read more...

boza

Бозата е стар традиционален пијалок кој со текот на времето скоро и да е заборавен. Овој рецепт потекнува од еден стар белградски мајстор, сопственик на слаткарница, и се смета за оригинален. 

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...
Хотелот "Сончева Порта" се наоѓа во непосредна близина на Охрид, на една висорамнина со 850м надморска височинa. ...
Ова е модерен, луксузен и удобен хотел, на само пет минути одење од центарот на Скопје. ...
Поминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар. ...
Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...