prostuvanje24 cr

Простувањето е огромна земја за оние кои бараат правда. Самата помисла да пуштите некој неказнето да пројде прави да ни се лоши.

Read more...

zivotbeti1 cr

Овие животни лекции се напишани од жена која која 18 години сама одгледувала дете, го победила ракот на 41 година и конечно нашла љубов на 45.

Read more...

pchela

Пчелата барем во една работа е слична со човекот: Се грижи за иднината.

Read more...

srekja

Еднаш некој му рекол на еден американски филозоф и психолог: „Вие сте единствената среќна личност која ја познавам“.

Read more...

zivot1 cr

Мојот живот беше неудобно предвидлив. Во секое време знаев што ќе се случи следно, во секој момент и секој ден.

Read more...

bogati1 cr

Еве се што треба да правите во 20тите, за да бидете милионер во 30тите!

Read more...

1 borba

Животот е постојана борба помеѓу вас и неконтролираната сила која ви создава болка.

Read more...

1 zhivot

Понекогаш некои луѓе доаѓаат во вашиот живот, па веднаш чувствувате дека тие се тука со некоја цел, да ве научат на некоја животна лекција, а и да ви помогнат да сфатите кои сте или што сакате.

Read more...

sama1 cr

Се прашуваш како вашата љубов тргна во погрешна насока и како сè на крајот заврши така лошо.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?