deca

Во свет преполн со обврски, грижи, стрес и нервоза, луксуз е да најдете извор од каде што ќе можете да ја црпете вашата сила и енергија.

Read more...

prashanja

Понекогаш одговорите на некои загатки може да бидат толку очигледни, но сепак да не успеете да ги откриете веднаш.

Read more...

luster

Погледнете како самите да направите необичен лустер којшто може да го разубави вашиот дом, а може да ви послужи и како подарок за вашите најмили.

Read more...

pochit

Најдобриот начин мажите да ѝ покажат на жената од нивните соништа дека им е важна и дека им значи, е да покажат разбирање и почит кон неа.

Read more...

znaci

Без оглед на тоа дали неодамна сте го изговориле судбинското „да“ или пак повеќе не можете да ги изброите своите годишнини на едната рака, постојат различни знаци кои покажуваат дека вашиот брак ќе опстане.

Read more...

semejstvo

Еден човек сакал да нарача и да ѝ испрати цвеќиња на неговата мајка која живеела во друг град.

Read more...

majki

Зборот мајка во себе крие многу длабоко значење.

Read more...

osuduvate

Еден лекар влегол со брзање во болницата, откако бил повикан за некој итен случај.

Read more...

25 годишната Ванг Ши од Кина требаше да се породи во ноември 2016, но водениот меур не и пукна, а како што самата тврди, бремена е 17 месеци.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?