loading...

„Лудоста на некои луѓе оди до таму што на своите профили на Facebook се потпишуваат како мафијаши, ганстери, а се со цел да привлечат некоја девојка во нивните мизерни животи.“

Read more...

sexygakiВашиот избор на долна облека има многу работи да каже за вас.

Read more...

Ова не е текст за тоа „каде да одите за дочекот на првиот ден од наредната година“, туку едноставно само да ве потсетиме како можете да ја поминете „најлудата“ ноќ.....

Read more...

Во најдобрата реклама за Apple Music, новата портпаролка Тејлор Свифт ни овозможува да фрлиме поглед на нејзините вежби на подвижна лента.

Read more...

Понекогаш делењето постела со вашето милениче може да ви донесе многу придобивки.

Read more...

Кога ќе застанеме на една од овие коцкички во нашите стапало се концентрира околу 3 милиони паскали притисок на површината.

Read more...

Садовите за вриење на водата се составен дел на повеќето домаќинства. Сигурно барем еднаш ви се случило да ја зовриете водата, па да заборавите дали сте го направиле тоа, па повторно ја вриете...

Read more...

Турскиот актер Бурак Озчивит познат по улогата на Бали бег во интервју за српскиот неделник Story зборуваше отворено за неговата врска со Фахрије Евџен.

Read more...

Светлана Цеца Ражнатовиќ откри дека не и е тешко да ја одржува својата линија бидејќи не е склона кон гоење. Таа води сметка за својата исхрана, но една намирница е „must-have“ во нејзиното мени, пишува српскиот Курир.

Read more...

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО